Erzene Mah. 2 Sok. No:38/A Bornova İZMİR
0 232 988 0 165 / 0 236 988 0 165
bilgi@altinkayasigorta.com.tr

Ray Sigorta

doğru fiyat, doğru teminat

Bizimle hayat Ray’ında!

1958 yılından günümüze, bireysel ve kurumsal olarak hayat dışı tüm branşlarda faaliyet gösteriyoruz. 1997 yılında halka açılan Ray Sigorta, 2009 yılından itibaren Avrupa’nın en güçlü uluslararası sigorta şirketler grubu Vienna Insurance Group’un çatısı altında yer alıyor.

Amacımız, bilgi birikimimiz ve uluslararası gücümüzle, müşterilerimize hayatlarına eşlik ederek ihtiyaç duyabilecekleri her türlü finansal güvenceyi sağlamak. Müşterilerimizi, onlar için değerli olanları, hayallerini ve geleceklerini odak noktamıza koyarak günümüzün değişen dinamiklerine uygun, sürekli geliştirdiğimiz ve yenilikçi çözümlerimizle değer yaratmak için buradayız. Şirket çalışanlarımız ve tüm iş ortaklarımızın yüksek iş ahlâkı, değer yaratma ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alıyoruz.

Sektördeki deneyimimizin bize sağladığı bilgi birikimiyle alışılagelmiş iş yapış yöntemlerini dijital teknolojilere dönüştüren teknik alt yapımız, yetenekli ve kaliteli insan kaynağımız ve güçlü finansal yapımızla tercih edilen marka olmaya devam ediyoruz.